loader image

One-stop shop

On-time delivery

Independant technical advice

Bedrijf

Vandapower werd opgericht in 2000, toen de stichter, Dirk Van Damme, gemerkt had dat batterijfabrikanten niet steeds het verwachte niveau van service en klantgerichtheid aangeboden kregen door hun componentleveranciers. De batterijfabrikanten hadden vaak geen andere keuze dan grote stocks componenten aan te leggen, om de continuïteit van hun productie niet in gevaar te brengen.

De nauwe samenwerking die Vandapower van in het begin opzette met de voornaamste producenten van batterijcomponenten is door de jaren heen bevestigd en versterkt. Vandapower vestigde zich in Oosterzele, België en Austin, Texas, vanwaaruit onze gemotiveerde en ervaren medewerkers industriële bedrijven over de ganse wereld een uitstekende service leveren. Tevens werd het portfolio uitgebreid naar onderdelen voor batterijladers, nieuwe batterijtechnologieën en andere componenten voor elektrische voertuigen.

Vanuit onze magazijnen verzenden we grote en kleine bestellingen snel en punctueel. De dienstverlening die we bieden, wordt daarbij sterk op de individuele noden en verwachtingen van onze klanten afgestemd ; dit omvat ook de productie van kabelsets en andere samenstellingen volgens klantspecificatie.

We investeren continu in technische kennis bij onze medewerkers, om al onze klanten correct en efficiënt te kunnen blijven adviseren. Dat zien we als onze grootste troef, die essentieel was voor onze groei en ons huidige niveau van dienstverlening en die garant staat voor verdere groei en verdere optimalisatie van de service aan onze klanten.

Het Vandapower-team

Sales

Camilo Neira

Inside Sales Representative

camilo.neira@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888

Frank Desmalines

Customer Business Developer

frank.desmalines@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 53 38

Javier Castro

Team Leader Customer Business Development

javier.castro@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 44 69

Jonas Balili

Growth Generator

jonas.balili@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 49 34

Koen Vanderheeren

Customer Business Developer

koen.vanderheeren@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 53 32

Laura Parejo

Sales Support Officer

laura.parejo@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 53 39

Michael Guth

Customer Business Developer

michael.guth@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 53 36

Michael Hole

President North America

michael.hole@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888

Paul Morris

Customer Business Developer

paul.morris@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 53 33

Samuel Hans

Team Leader Customer Business Development

samuel.hans@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 54‬

Samantha Peters

Technical Sales Manager

samantha.peters@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888
Mobiel : +1 737 244 0667

Xin Mao

Sales Support Officer

xin.mao@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 49 35

Vincent De Kerpel

Customer Business Developer

vincent.dekerpel@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 49 31

Karen Van Hove

Sales Support Officer

karen.vanhove@vandapower.com
Telefoon: +32 9 362 91 33

Customer Service Europe

Andrea Dickerson

Customer Service

andrea.dickerson@vandapower.com
Telefoon: +44 2392 262 555

Charlotte Hazzard

Customer Service

charlotte.hazzard@vandapower.com
Telefoon: +44 239 206 4874

Celina Higeist

Customer Service

celina.higeist@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 58

Eileen Rehwald

Customer Service

eileen.rehwald@vandapower.com
Telefoon: + 32 9 396 53 34

Fanny Arijs

Customer Service Manager

fanny.arijs@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 58

Francesca Mei

Customer Service

francesca.mei@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 56

Helen Souza Lubbe

Customer Service

helen.lubbe@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 58

Laura Fernandez

Customer Service

laura.fernandez@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 49 36

Lisa Franck

Supply Chain Expert

lisa.franck@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 49 30

Margherita Pancaldi

Customer Service

margherita.pancaldi@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 72 50

Nele Vartanian

Customer Service

nele.vartanian@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 49 38

Thalia Peeters

Customer Service

thalia.peeters@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 53

Robyn Shepherd

Customer Service

robyn.shepherd@vandapower.com
Telefoon: +44 2392 262 555

Customer Service North America

Anthony Chenevert

Purchasing

anthony.chenevert@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888
Mobile: +1 737-244-0661

Demetria Hopkins

Customer Service

demetria.hopkins@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888
Mobile : +1 737-263-3538

Katara James

Customer Service

katara.james@vandapower.com
Telefoon : +1 877 509 5888
Mobile : +1 737-973-0398

Marchelle Williams

Customer Service

marchelle.williams@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888
Mobile: +1 737 244 0663

Supplier Business Development

Kristof Dellaert

Supplier Business Developer

kristof.dellaert@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 53 31

General Management

Stijn Uitterhaegen

CEO

stijn.uitterhaegen@vandapower.com
Telefoon: +32 9 362 91 33

Audrey Van De Velde

HR Manager

audrey.vandevelde@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 06 82
Mobiel: +32 497 83 35 34

Christophe David

Commercial Director

christophe.david@vandapower.com
Telefoon: +32 9 296 49 37

Dave Edwards

UK Operations Manager

dave.edwards@vandapower.com
Telefoon: +44 2392 262 555
Mobiel: +44 7795 165 994

Jimmy Van den Borre

Operations Director

jimmy.vandenborre@vandapower.com
Telefoon: +32 9396 72 51

Jozefina Gjelaj

Global Business Health & Supply Chain Manager

jozefina.gjelaj@vandapower.com
Telefoon : +32 9 396 72 89

Tim Van Brantegem

Product Manager

tim.vanbrantegem@vandapower.com
Telefoon: +32 9 363 84 51

Kristof Van Der Putten

IT & Process Director

kristof.vanderputten@vandapower.com
Telefoon: +32 9 396 06 80

Michael Hole

President North America

michael.hole@vandapower.com
Telefoon: +1 877 509 5888